Konec nudných fasád. Zdi svého domu ozdobte venkovními tapetami

Italská firma Wall & Deco je vyhlášená svými velkoformátovými nástěnnými tapetami. V dubnu na veletrhu Fuorisalone 2012 v Miláně představila tapety určené na venkovní použití. Jejich řada nazvaná Out 12 představuje nekonvenční řešení pro fasády domu.

Velkoformátové tapety jsou nejčastěji používané vhotelícha restauracích. Bytoví návrháři je také v posledníchletech začali uplatňovat při zařizování interiérů. Společnost Wall & Deco ale nezůstala pouze u tradičních vnitřních stěn. Rozhodla se pro revoluční krok a vymyslela tapety pro venkovní použití.

Díky speciální technologii můžete mít nyní na fasádě domu prakticky vše, co vás napadne. Záleží pouze na vkusu majitele. Na zeď lze převést fotografii i grafický návrh včetně různých stylů písma.

Na svýchwebových stránkáchspolečnost prezentuje svou řadu Out 12, která se zaměřuje právě na fasády domů. Kviděníjsou různé vzory, které charakterizují majitele nemovitosti.

Milovník armády si část domu ozdobil vojenským maskovacím vzorem, další komiksovou tváří ženy nebo černobílými ornamenty. Fantazii se meze nekladou.

Celý nápad nekonvenčního venkovního tapetování spočívá v krytině, kterou tvoří lepidlo a technická tkanina, která umožňuje na fasádu domu umístit neuvěřitelné fotografické reprodukce a velké grafické návrhy.

Zdroj:http://bydleni.idnes.cz/jak-vybrat-fasadu-na-dome-0x-/stavba.aspx?c=A120...